BBScores

Landelijke & Oost/West-Vlaamse Basketbalscores

Archive for West-Vlaanderen

WVL-2012-2013-H3B SPEELDAG 26

DOWNLOAD WVLH3B

1 Brecht Maes Basket Wielsbeke B 26 397 15,27
2 Vanneste Siemen KBBC Wikings Kortrijk 24 335 13,96
3 Geoffrey Boone BBC P Heuvelland 12 299 24,92

4 Maxime De Tollenaere BBC Spie Izegem B 19 287 15,11
5 Andreas Lippens Basket Wielsbeke B 24 279 11,63
6 Kristof Desmet BBC Desselgem A 24 276 11,50
7 Ward Vanruymbeke Olympos Marke A 26 272 10,46
8 Nils Strumane KB Lofthome Avelgem B 25 267 10,68
9 Lev Vanelslander Vk Iebac Ieper B 25 262 10,48
10 Tom Corne KB Lofthome Avelgem B 20 249 12,45
11 Alexander Roelstraete BBC Desselgem A 23 236 10,26
12 Jan Logie Olympos Marke A 25 234 9,36
13 Bayart Vincent KBBC Wikings Kortrijk 18 215 11,94
14 D Dumolein Olympos Marke A 25 213 8,52
15 Yorben Deschynck B.B. Zwevegem Deerlijk C 25 212 8,48
16 Wim De Jonckheere BBC Spie Izegem B 21 208 9,90
17 Detavernier Thomas KBBC Wikings Kortrijk 21 208 9,90
18 Thomas Lambrecht B.B. Zwevegem Deerlijk C 19 199 10,47
19 Decock Kim KBBC Wikings Kortrijk 19 180 9,47
20 Kevin Vanmeerhaeghe B.B. Zwevegem Deerlijk C 21 180 8,57

WVL-2012-2013-H1 SPEELDAG 26

DOWNLOAD WVLH1

1 Joerie Bourdeaux de West-Hoek Zwevezele – A 26 587 22,57692308
2 Pieter Van Exem Olbak Bissegem – A 25 377 15,08
3 Marnick Kestemont Olbak Bissegem – A 26 366 14,07692308

4 Joost Rappé Basket Alumes Moorsele – A 25 349 13,96
5 Angelo Van Nevel Kon BBC De Panne vzw 24 334 13,91666667
7 Arne Devliegher Kon BBC De Panne vzw 22 333 15,13636364
8 Maarten Vaniseghem Bbv Oedelem – A 23 324 14,08695652
9 Emanuel Verhaeghe de West-Hoek Zwevezele – A 26 308 11,84615385
10 Laurens Denoo de West-Hoek Zwevezele – A 26 307 11,80769231
11 Pieter Destaebel Olbak Bissegem – A 26 307 11,80769231
12 Dieter D’Hooge BBC Betafence Zwevegem Deerlijk – A 23 304 13,2173913
13 Niels Deprez Vk Iebac Ieper – A 23 293 12,73913043
14 Tibo Decoessemeker Basket Sijsele – B 22 285 12,95454545
15 De Vleeshouwer Mibac Middelkerke – A 19 284 14,94736842
16 Stijn Bossuyt A.C.J. Basket Brugge – A 24 282 11,75
17 Jonas Berquin Vk Iebac Ieper – A 25 277 11,08
18 Gilles Dewaele Vk Iebac Ieper – A 26 277 10,65384615
19 Nils Vermeiren Basket Sijsele – B 26 267 10,26923077
20 Herbert Desmet Bent Schoenen Waregem – B 20 257 12,85

WVL-2012-2013-H4A SPEELDAG 8

WVL-2013-2014-HP4aDOWNLOAD

Creyne Thomas 156 BLA
Vanstraeseele Tom 105 ZED
Decloedt Kenny 99 RUD
Dyserinck Ruben 86 HER
Van Bossele Douglas 84 RUD
Vonck Bart 76 ZED
Christiaen Thomas 67 EER
Puype Karel 61 RUD
Doom Gulliver 60 GIS
Devriendt Thomas 56 KNO
Vandepoele Thys 56 ZED
Raes Jim 54 HER
Dufour Niels 53 BLA
Alcuisar Nino 51 HER
Alcuisar Jayson 49 HER
Janssens Sam 49 KOK
Couvreur Nick 48 EER
Prat Pieter 48 KOK
Gailliaert Jasper 47 ZED
Scheyving Niels 46 ACJ

WVL-2012-2013-H3A SPEELDAG 6

WVL-2013-2014-HP3adownload
Vanderschaeghe Matthias 109 ACJ
Rosseel Simon 99 HER
Vanhecke Johan 98 OUD
Vandepoele Robin 96 KOE
Debruyne Thijs 82 HAN
Aelter Dries 81 KNO
Pipeleers Andy 77 EER
Vandamme Andy 76 OUD
Breemersch Jan 73 WYT
D’hulster Ben 73 HER
Reynaert Mathias 72 WYT
De Klerck Gunther 71 KNO
Bourgois Mattias 68 MIB
Braem Simon 67 ZED
Deprez Stefaan 63 OUD
Monsieur Nils 61 KNO
Cockuyt Jeroen 59 TIE
Storme Jurgen 58 HAN
Sys Jens 57 ACJ
Debuck Kris 55 EER

WVL-2012-2013-H4A speeldag 4

download WVL-2013-2014-HP4a

Devriendt Thomas 48 KNO
Vanstraeseele Tom 48 ZED
Decloedt Kenny 47 RUD
Creyne Thomas 41 BLA
Dyserinck Ruben 39 HER
Janssens Sam 38 KOK
Alcuisar Nino 35 HER
Puype Karel 35 RUD
Raes Jim 35 HER
Vonck Bart 32 ZED
Robaert Jeffrey 31 EER
Vandepoele Thys 31 ZED
Prat Pieter 30 KOK
Soetaert Pieter 30 KOK
Depauw Pieter-Jan 29 KNO
Gailliaert Jasper 28 ZED
Vandepoele Bram 27 ZED
Scheyving Niels 26 ACJ
Van Bossele Douglas 25 RUD
Alcuisar Jayson 22 HER

WVL-2012-2013-H4A Eindrangschikking

SCORES

Dejaeger Kevin 414 RAC

Decloedt Kenny 374 RUD

Deprez Stefaan 365 OUD

Alcuisar Nino 298 HER
Bourgois Mattias 277 MIB
Van Bossele Douglas 274 RUD
Braem Simon 271 ZED
Hostyn Yoerie 265 HER
Vonck Bart 251 ZED
Bernaert Toon 236 BLA
Fransoo Simon 221 OED
Sytche Nicolas 214 KOK
Hammache Younes 212 EER
Puype Karel 205 RUD
Dufour Niels 204 BLA

WVL-2012-2013-HP4a

WVL-2012-2013-H3A Eindrangschikking

SCORES

Vandepoele Robin 429 OUD

Breemeersch Jan 379 HAN

Jonckheere Mathias 365 TIE

Rosseel Simon 347 HER
Lerooy Mathias 327 DEP
Jouret Dean 319 HER
Stroobandt Lander 314 ZED
Vanhecke Johan 302 OUD
De Rycker Pieter 291 BLA
Oosterlinck Mathieu 279 TIE
Brackx Tom 277 HAN
Delameilleure Joachim 275 ACJ
Storme Jurgen 275 HAN
Wostyn Nick 268 KOE
Couckuyt Jeroen 261 TIE

WVL-2012-2013-HP3a WVL-2012-2013-HP4a

ALL STAR GAMES WESTVLAANDEREN 2013

http://www.allstargame-wvl.be/

allstargame

allstarsaffiche13-copy

 Provinciale Dames Noord

Coach Donald De Gruyter (DB Brugge C).  De   wedstrijd zal starten om 14u.

5.       Julie Vermoortele (Fantasia Blankenberge)

6.       Tracy Djan (KBGO A)

7.       Julie Fonteyne (KBO Bredene C)

8.       Fien Van Daele (DB Brugge D)

9.       Stefanie Vandecasteele (KBO Bredene C)

10.     Shana Dehouck (KBGO A)

11.     Connie Dierckens (DB Brugge B)

12.     Babette Destaelen (KBO Bredene B)

13.     Gaëlle Meeuws (Knokke-Heist B)

14.     Lindsey Jonckheere (Hermes Oostende)

15.     Pauline Wittouck (DB Brugge D)

Provinciale Dames Zuid

Coach Jeroen Debaveye (Moorsele). De   wedstrijd zal starten om 14u.

5.       Charissa Yzerbyt (BT Kortrijk B)

6.       Tess Vandamme (Roeselare B)

7.       Jolien Glorieux (DS Waregem C)

8.       Yuna Dehullu (Roeselare B)

9.       Elien Casier (BT Kortrijk B)

10.     Sabien Haghedooren (Wibac)

11.     Stefanie Deneker (Roeselare B)

12.     Luisa Nichelson (DS Waregem C)

13.     Liza Pattyn (Moorsele)

14.     Sorien Staelens (Roeselare B)

15.     Margaux Moreels (BT Kortrijk C)

 

 3e Provinciale Heren Noord

Coach Jeroen Debaveye (Holstra Wevelgem B). De   wedstrijd zal starten om 12u.

5.       Mathias Lerooy (De Panne B)

6.       Johan Vanhecke (Oudenburg A)

7.       Nicky Derous (Eernegem B)

8.       Kenny Verstraete (Holstra Wevelgem B)

9.       Jan Breemeersch (Handzame A)

10.     Jeroen Couckuyt (Tielt A)

11.     Lander Stroobandt (Zedelgem A)

12.     Sandro Berquin (Oudenburg A)

13.     Jurgen Storme (Handzame A)

14.     Mathias Jonckheere (Tielt A)

15.     Robin Vandepoele (Oudenburg A)

3e Provinciale Heren Zuid

Coach Rudy Manderick (BBC Gullegem). De   wedstrijd zal starten om 12u.

5.       Arne Tandt (BBC Gullegem A)

6.       Emmanuel Heughebaert (BBCP Heuvelland A)

7.       Matthias Leperre (Spie Izegem B)

8.       Maarten Demeyere (BBC Gullegem A)

9.       Lukas Beke (BT Kortrijk A)

10.     Lev Van Elslander (Iebac Ieper B)

11.     Sander Laperre (Gullegem A)

12.     Geoffrey Boone (BBCP Heuvelland A)

13.     Bart De Cubber (Zwevegem B)

14.     Benoit Dondaine (Iebac Ieper B)

15.     Lukas Geers (BBC Gullegem A)

 

4e Provinciale Heren Noord

Coach Bart Vonck (Zedelgem B).  De wedstrijd zal starten om 10u.

5.       Niels Dufour (Blankenberge C)

6.       Tom Vandendriessche (Eernegem C)

7.       Kenny Decloedt (Ruddervoorde B)

8.       Bjorn Vanhercke (Mibac Middelkerke B)

9.       Bart Vonck (Zedelgem B)

10.     Nino Alcuisar (Hermes Oostende B)

11.     Toon Bernaert (Blankenberge C)

12.     Stefaan Deprez (Oudenburg B)

13.     Thomas Christiaen (Eernegem C)

14.     Kevin Dejaeger (Racing Brugge C)

4e Provinciale Heren Zuid

Coach Mike Dedoelder (Wytewa Roeselare).  De  wedstrijd zal starten om 10u.

4.         Thomas Ghestem (BBC Wervik B)

5.         Niels Gouwy (BBC Poperinge B)

6.         Stefaan Coucke (Wikings Kortrijk B)

7.         Stijn Vermaut (Wibac B)

8.         Maarten Haeck (Olympos Marke B)

9.         Jens Ugille (BBC Wervik B)

10.       Nicolas Jacques (BBC Poperinge B)

11.       David Demyttenaere (Wibac B)

12.       Yoeri Deconinck (Wytewa Roeselare)

13.       Wesley Mahieu (Iebac Ieper C)

14.       Bert Wyseur (Jong Basket Wevelgem)

15.       Yorben Deschynck (Zwevegem C)

 

2e Provinciale – Noord

Coach Philippe Devisscher (Mibac Middelkerke A).   De   wedstrijd zal starten om 16u.

6.       Dries Dauw (Ruddervoorde A)

7.       Emanuel Verhaeghe (de Westhoek Zwevezele)

8.       Kevin Vanoverbeke (Eernegem A)

9.       Tim Baert (Ruddervoorde A)

10.     Tom Vancaysele (de Westhoek Zwevezele)

11.     Warre Vandecasteele (Sijsele B)

12.     Matthieu Vandeputte (Ruddervoorde A)

13.     Ruben Casteleyn (de Westhoek Zwevezele)

14.     Robrecht Clarysse (Ruddervoorde A)

15.     Cheikh Dia (de Westhoek Zwevezele)

 2e Provinciale – Zuid

Coach Werner Verstraete (Olbak Bissegem B).  De     wedstrijd zal starten om 16u.

5.       Jeroen Mijle (Avelgem A)

6.       Dries Noppe (Poperinge A)

7.       Mathias Nowé (Olbak Bissegem B)

8.       Bert Verriest (Avelgem A)

9.       Mores Dadimar (Olbak Bissegem B)

10.     Kristof Desmet (BBC Desselgem A)

11.     Wim Lezy (Wibac BBC St-Eloois-Winkel A)

12.     David El Sayeh (Basket Wielsbeke A)

13.     Stenny Somon (Poperinge A)

14.     Alex Kazmenko (Wibac BBC St-Eloois-Winkel A)

In 1e Provinciale & Landelijk Heren – Noord

Coach Dirk Brouns (Blankenberge A).  De     wedstrijd zal starten om 20u30.

5.       Dries Rotsaert (Racing Brugge A)

6.       Bert Claeys (Blankenberge A)

7.       Tom Degroote (ACJ Brugge A)

8.       Bram Verborgt (Sijsele A)

9.       Jan Plasman (Oedelem A)

10.     Pieter Degroote (Racing Brugge A)

11.     David Vinck (Sijsele A)

12.     Arne Devliegher (De Panne A)

13.     Nils Vanhassel (Blankenberge A)

1e Provinciale & Landelijk Heren – Zuid

Coach Frederik Claessens (Waregem B).  De wedstrijd zal starten om 20u30.

5.       Nicolas Destadsbader (Waregem B)

6.       Jelle Vandewauver (Kortrijk Sport B)

7.       Sander Deleersnijder (Spie Izegem A)

8.       Simon Loof (Bissegem A)

9.       Jochen Ghekiere (Deerlijk A)

11.     Edwin Samson (Bissegem A)

12.     Jenko Verdure (Waregem B)

13.     Gilles Colpaert (Spie Izegem A)

14.     Nils Jouret (Bissegem A)

15.     Han Folens (Melco Ieper B)

Landelijk Dames – Noord

Coach Ronny Seghers (BC Knokke-Heist A).    De   wedstrijd zal starten om 18u.

5.       Hanne Bolle (DB Brugge A)

6.       Noëmie Borrey (BC Knokke-Heist A)

7.       Hannah Van Craeymeersch (DB Brugge A)

8.       Gaëlle Bouzin (BC Knokke-Heist A)

9.       Céline Wybo (DB Brugge A)

10.     Kjell Ketelers (BC Knokke-Heist A)

11.     Shamira Linskens (BC Knokke-Heist A)

12.     Judith Van Craeymeersch (DB Brugge A)

13.     Femke Kimpe (BC Knokke-Heist A)

Landelijk Dames – Zuid

Coach Henk Rondelez (DS Waregem B).   De   wedstrijd zal starten om 18u.

6.       Eline Foucart (DS Waregem B)

7.       Lotte Vanacker (Blue Cats Ieper B)

8.       Pippa Demeulenaere (Wytewa Roeselare)

9.       Emily Lecompte (DS Waregem B)

10.     Stephanie Norman (Blue Cats Ieper B)

11.     Elke Vandenbilcke (Blue Cats Ieper B)

12.     Laura Van Lembergen (DS Waregem B)

13.     Marlies Versavel (Blue Cats Ieper B)

WVL – 2012-2013 – DP2 – Eindrangschikking

Download excel

Na een beetje moeite zijn alle scores van heel het seizoen binnen. Bedankt iedereen voor de medewerking. Ik wens jullie een prettige vakantie binnen een paar maanden en hoop dat ik volgend seizoen terug op jullie kan rekenen.

Eindrangschikking top 20

RANK NAAM VOORNAAM CLUB # MATCHEN PUNTEN GEMIDD

1

Reybrouck

Kelly

DBBC

21

336

16,00

2

Vankeirsbilck

Charlotte

DESSEL

21

287

13,67

3

Wittouck

Pauline

DBBD

15

273

18,20

4 Vanderkaaden Astrid KBOBC 21 271 12,90
5 Vankeirsbilck Liesbeth DESSEL 22 260 11,82
6 Meeuws Gaelle KNOKB 21 255 12,14
7 Vanacker Heidi KOKS 18 244 13,56
8 Moreels Margaux BTKC 21 240 11,43
9 Adam Elke DBBC 18 230 12,78
10 Schepens Charlotte CBCD 17 229 13,47
11 Nichelson Luisa WARC 20 227 11,35
12 Verbanck Lies DEPAB 16 207 12,94
13 Claus Jolien CBCD 22 198 9,00
14 Van Hove Lisette BSBB 17 193 11,35
15 Glorieux Jolien WARC 19 191 10,05
16 Lingier Shanna KBGOB 19 181 9,53
17 Cordier Luca DBBD 16 176 11,00
18 Levecque Jolein KOKS 21 175 8,33
19 Vaesen Audrey KNOKB 22 175 7,95
20 Steyns Silke DBBC 19 174 9,16

 

wvl 2012-2013 H2 – eindklassering

download hier total ranking

rank naam ploeg aantal tot pnt gmd/match
1 Dia Serigne Cheikh Mbacké BBC De Westhoek Zwevezele 26 522 20,08
2 Somon Stenny BBC Poperinge One 23 427 18,57
3 Vanoverbeke K. Bebita Eernegem One 15 248 16,53
4 Van Troye Jens Olbak Bissegem Two 26 399 15,35
5 Casteleyn Ruben BBC De Westhoek Zwevezele 26 368 14,15
6 Kazmenko Alexander Wibac Sint Eloois Winkel One 26 357 13,73
7 Vandenneuker Thomas Mibac Middelkerke One 26 351 13,50
8 El Sayeh David Basket Wielsbeke One 23 288 12,52
9 Vancaysele Tom BBC De Westhoek Zwevezele 26 320 12,31
10 De Buck K. Bebita Eernegem One 15 183 12,20
11 Laleman Tim Mibac Middelkerke One 24 288 12,00
12 Desmet Kristof BBC Desselgem One 24 288 12,00
13 Adriaens Stijn Olympia Ruddervoorde One 20 236 11,80
14 Beel Sander Basket Wielsbeke One 23 271 11,78
15 Nowé Mathias Olbak Bissegem Two 24 271 11,29
16 Denoo Laurens BBC De Westhoek Zwevezele 25 279 11,16
17 Tailly Stijn BBC Desselgem One 26 288 11,08
18 Tavernier Bernard Basket Wielsbeke One 21 230 10,95
19 Surmont Ryan Sijsele Two 23 250 10,87
20 Geenens Laurens KB Lofthome  Avelgem One 24 259 10,79

download hier total ranking

 

Next entries »

© BBScores & mdshare 2009-2011.
All rights reserved.